Ôś░

Ropa pomogła walutom

Wczorajszy znaczny wzrost cen ropy naftowej wp┼éyn─ů┼é na wzrosty na gie┼édach. Dobry nastr├│j inwestor├│w gie┼édowych udzieli┼é si─Ö te┼╝ graczom walutowym. Ceny g┼é├│wnych walut, zw┼éaszcza dolara i euro zacz─Ö┼éy rosn─ů─ç. Dla z┼éotego dzi┼Ť wyzwaniem b─Ödzie wrze┼Ťniowa inflacja. GUS wst─Öpnie oszacowa┼é zdecydowanie wi─Öksze tempo wychodzenia z deflacji. Z kolei minister Morawiecki zapowiedzia┼é, ┼╝e za dwa miesi─ůce deflacji ju┼╝ nie b─Ödzie. Je┼Ťli finalny wynik oka┼╝e si─Ö odrobin─Ö s┼éabszy ni┼╝ to co wst─Öpnie wyliczy┼é GUS mo┼╝e to spowodowa─ç nieznacznie os┼éabienie z┼éotego.

We wtorek tuż po południu za dolara amerykańskiego płacono 3,8522 złotego, a za euro 4,2747 złotego. Frank szwajcarski kosztował 3,9066 złotego. Nadal natomiast słabnie funt brytyjski i nic nie wskazuje na to, żeby trend ten mógł się odmienić. Dzisiaj za funta płacono 4,7319 złotego.

Ekspert Amronet.pl

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszcz─Ödno┼Ťci do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksi─Ögowanie ┼Ťrodk├│w

Wi─Öcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umo┼╝liwiaj─ůca wymian─Ö walut przez Internet. Kupuj─ůc np. 10 000 euro mo┼╝na oszcz─Ödzi─ç nawet kilka tysi─Öcy z┼éotych.

Sprawd┼║