Czy mogę wymienić walutę w dni wolne od pracy?

Pluskantor.pl jest do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez problemu możesz wymieniać walutę również w weekendy i święta.

Nieco inaczej wygląda kwestia wpłat i wypłat w dni wolne od pracy. Spośród banków zintegrowanych z serwisem Pluskantor.pl jedynie Santander Bank Polska (dawny BZWBK) oraz PKO BP umożliwiają wówczas realizowanie przelewów. Jeżeli więc dokonasz wpłaty w sobotę lub niedzielę z wyżej wymienionych banków, środki zostaną w ciągu kilkudziesięciu minut zaksięgowane w Pluskantor.pl.

Pozostałe banki zintegrowane z serwisem Pluskantor.pl: Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA , BNP Paribas (Raiffeisen Polbank) oraz Millennium Bank realizują szybkie wpłaty i wypłaty wyłącznie w dni robocze.

Jeśli więc dyspozycja wypłaty środków zostanie zlecona w weekend lub święto z innego banku niż Santander Bank Polska (dawny BZWBK) oraz PKO BP (dawny Nordea Bank), zostanie ona zakwalifikowana na następny dzień roboczy.

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź