SHA i OUR

Opcja Dzielone (SHA) – najtańsze przelewy zagraniczne.

Opcja gdzie opłaty, związane z wykonaniem przelewu, dzielone są pomiędzy zleceniodawcę i beneficjenta przelewu. W praktyce oznacza to, że zleceniodawca płaci koszty po stronie swojego banku (np. za tryb transakcji, realizację), a pozostałe koszty zostają potrącone w kwocie, którą ostatecznie otrzymuje odbiorca. Serwis Pluskantor.pl wyszedł naprzeciw swoim klientom i posiada w swojej ofercie najtańsze przelewy zagraniczne.

Opcja Nadawca (OUR) – w przypadku wysłania USD na konta niezintegrowane z serwisem

Opcja, w której wszystkie opłaty, związane z wykonaniem przelewu, tj. koszty banku zleceniodawcy, banków pośredniczących i banku beneficjenta pokrywa zleceniodawca. W praktyce oznacza to, że z rachunku zleceniodawcy zostanie pobrana kwota przelewu wraz ze wszelkimi kosztami pobranymi przez banki uczestniczące w transakcji. Natomiast odbiorca otrzyma kwotę docelową nie ponosząc przy tym kosztów.

W przypadku banków zintegrowanych z serwisem Pluskantor.pl: Alior Bank (dawny BPH SA, T-Mobile usługi bankowe), PEKAO SA, Santander Bank Polska (dawny BZWBK), PKO BP (dawny Nordea Bank, Inteligo), Raiffeisen Polbank, BNP BGŻ Paribas oraz Millenium Bank klient za wypłatę środków nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

 

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź