SHA i OUR

Opcja Dzielone (SHA) – najtańsze przelewy zagraniczne.

Opcja gdzie opłaty, związane z wykonaniem przelewu, dzielone są pomiędzy zleceniodawcę i beneficjenta przelewu. W praktyce oznacza to, że zleceniodawca płaci koszty po stronie swojego banku (np. za tryb transakcji, realizację), a pozostałe koszty zostają potrącone w kwocie, którą ostatecznie otrzymuje odbiorca. Serwis Pluskantor.pl wyszedł naprzeciw swoim klientom i posiada w swojej ofercie najtańsze przelewy zagraniczne.

Opcja Nadawca (OUR) – w przypadku wysłania USD na konta niezintegrowane z serwisem

Opcja, w której wszystkie opłaty, związane z wykonaniem przelewu, tj. koszty banku zleceniodawcy, banków pośredniczących i banku beneficjenta pokrywa zleceniodawca. W praktyce oznacza to, że z rachunku zleceniodawcy zostanie pobrana kwota przelewu wraz ze wszelkimi kosztami pobranymi przez banki uczestniczące w transakcji. Natomiast odbiorca otrzyma kwotę docelową nie ponosząc przy tym kosztów.

 

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź