Jak założyć konto w Pluskantor.pl?

Założenie konta w Pluskantor.pl jest proste, szybkie i bezpłatne. Cały proces odbywa się przez Internet i jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że możesz zarejestrować się w Pluskantor.pl w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy poświęcić zaledwie parę minut na wypełnienie formularza. W zależności od potrzeb, założyć możesz konto biznesowe lub indywidualne.

W celu rozpoczęcia procesu zakładania konta, kliknij przycisk Załóż bezpieczne konto, który znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Wpisz:

  • adres e-mail, który będzie stanowił Twój login do serwisu Pluskantor.pl;
  • hasło, z uwagi na bezpieczeństwo nie udostępniaj swojego hasła osobom trzecim.

Przeczytaj uważnie regulamin oraz politykę prywatności. Jeśli się z nim zgadzasz, zaznacz checkbox: Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem naszych informacji handlowych, zaznacz checkbox: Chcę otrzymywać newsletter i informacje o promocjach.

Na adres e-mail, który został podany, otrzymasz wiadomość służącą do aktywacji konta. Kliknij w link aktywacyjny. Pamiętaj, że link aktywacyjny jest ważny przez 24 godziny od momentu otrzymania wiadomości.

Możesz już teraz przystąpić do uzupełniania wymaganych danych.

Uzupełnij wymagane dane w dogodnym dla Ciebie czasie, jednak przed zawarciem pierwszej transakcji. Logując się do serwisu Pluskantor.pl i wchodząc w zakładkę Moje dane i konta bankowe pojawią się dane do uzupełnienia.

Gdy powyższe kroki masz już za sobą, Pluskantor.pl jest do Twoich usług. Pełny dostęp do zarządzania kontem umożliwia aktualizowanie danych, wpłacanie środków (tzw. zasilanie portfela), zlecanie wymiany waluty i dokonywanie wypłat na rachunki polskie lub zagraniczne.

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź