Do czego jest mi potrzebny indywidualny tytuł przelewu zaczynający się od PK …?

Rejestrując się w Pluskantor.pl  każdy otrzymuje indywidualny tytuł przelewu zaczynający się od liter PK…

Indywidualny tytuł jest potrzebny do automatycznego księgowania wpłat dokonanych na konto w serwisie Pluskantor.pl.

Możesz go przekazać wraz numerem rachunku komuś z rodziny, przyjacielowi czy zaufanemu kontrahentowi. Osoba ta będzie mogła bezproblemowo zasilić Wasz portfel.

O każdej zaksięgowanej wpłacie zostaniesz powiadomiony poprzez wiadomość SMS wysłaną na numer telefonu komórkowego, który podałeś podczas rejestracji.

Bardzo ważne jest, aby indywidualny tytuł przelewu przy realizacji każdej wpłaty do Pluskantor.pl został wpisany poprawnie.

Co się stanie jeżeli nie wpiszę indywidualnego tytułu zaczynającego się od PK?

W przypadku pominięcia indywidualnego tytułu przelewu, wydłuży się czas księgowania środków na koncie w serwisie Pluskantor.pl. Identyfikacja nie odbędzie się automatycznie, a pieniądze trafią na tzw. konto techniczne.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres pomoc@pluskantor.pl z maila, który stanowi login do konta w serwisie Pluskantor.pl.

Czy przy kolejnych wpłatach mogę się posłużyć tym samym tytułem przelewu?

Tak. Jest to udogodnienie, gdy regularnie wpłacasz do Pluskantor.pl tę samą walutę z tego samego banku, na swoim rachunku bankowym możesz wówczas zapisać dane do przelewu lub ustawić zlecenie stałe.

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź