Dlaczego moje dane podane przy rejestracji muszą być poprawne?

Zamieszczenie poprawnych danych w formularzu rejestracyjnym warunkuje dostęp do funkcjonalności Pluskantor.pl. Bardzo istotne jest zatem aby wypełnić rubryki formularza rejestracyjnego zgodnie ze stanem faktycznym, pamiętając o aktualnym numerze telefonu komórkowego oraz adresie e-mail.

Jakie ma to znaczenie w praktyce?

Gdy wpłacisz środki do Pluskantor.pl, dane wpłacającego są weryfikowane z informacjami pozostawionymi przez Ciebie podczas rejestracji. Jeśli są zgodne, automatycznie księgujemy środki, co oznacza błyskawiczne zasilenie portfela, jeżeli zaś wystąpi rozbieżność danych, przelew trafia na tzw. konto techniczne, celem zachowania bezpieczeństwa oraz wyjaśnienia wpłaty. Proces księgowania zostaje wówczas wydłużony.

Na dalszym etapie korzystania z Pluskantor.pl, gdy dokonujesz przewalutowania i wypłat, równie istotną rolę odgrywają: aktualny i poprawny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Na Twój telefon komórkowy wysyłamy kody SMS, konieczne do potwierdzenia każdej wypłaty, a na pocztę e-mail powiadomienia o zleconych jak również zrealizowanych transakcjach. W razie zmiany numeru kontaktowego prosimy pamiętać o aktualizacji tych danych w profilu użytkownika.

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź