Jakie prowizje pobierają banki?

Banki pobierają koszt wykonania przelewu przy wpłatach. Koszt ten odejmowany jest od przesyłanej kwoty. Nie jest to jednak sztywna reguła, wpłaty w ramach banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA, Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK), PKO BP (dawny Nordea Bank oraz Inteligo), BNP Paribas (Raiffeisen Polbank) oraz Millennium Bank są wykonywane bez opłat.

Jeśli posiadasz rachunek w innym banku niż wyżej wymienione (niezintegrowanym z Pluskantor.pl), polecamy przed zrealizowaniem przelewu zapoznać się z cennikiem danego banku.

Przelewy za granicę oraz międzybankowe przelewy walutowe wysyłane w trybie SHA, mogą zostać dodatkowo obciążone kosztami banków pośredniczących. Pluskantor.pl nie ponosi odpowiedzialności za opłaty pobierane przez zewnętrzne instytucje płatnicze.

Więcej  informacji na temat opłat znajdziecie Państwo w odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje korzystanie z Pluskantor.pl?

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź