Kiedy Brexit?

Jedyne co w tej sprawie wiadomo, to informacja, że nie stanie się to dzisiaj. Przypomnijmy, że na dzisiaj zarządzona została pierwotna data faktycznego wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Tak się jednak nie stanie ze względu na dobrą wolę Unii Europejskiej, która nie chce wyjścia Wielkiej Brytanii bez porozumienia. Dzisiaj ma odbyć się głosowanie nad przyjęciem porozumienia May, które pozwoliłoby według wcześniejszych ustaleń z UE na przedłużenie Art. 50 do 22 maja. Jeśli tak się nie stanie, May prawdopodobnie powróci do Brukseli i będzie rozmawiała o dalszych krokach. Ostatnie plotki wskazują również, że parlamentarzyści będą dzisiaj pytani przez rząd czy chcą zwołania wyborów generalnych, wyjścia bez porozumienia, długiego przedłużenia Art. 50 czy jego wycofania.

Na rynku walutowym w piątek jest dość spokojnie. Tuż po południu dolar amerykański był wyceniany na 3,83, z funt na 5,02 złotego. Za euro płacono 4,30, a za franka 3,84 złotego.

Ekspert Pluskantor.pl

Certyfikaty

Dlaczego Pluskantor.pl

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Pluskantor.pl?

Pluskantor.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź